Sázky na El Clasico živě

Dívejte se na španělský fotbal, nejofenzivnější liga kontinentu nabízí i sázky na El Clasico živě

Real Madrid versus FC Barcelona. Ale také Lionel Messi versus Cristiano Ronaldo. Ve světě fotbalu je jen málo zajímavějších utkání, ve kterých by nebyla nouze o krásné ofenzivní akce. Manchester United proti Chelsea? Juventus proti AC Milán? Jistě, ale to je v porovnání s těmito esy spíše o něco menší lákadlo, alespoň pro nezaujaté oko diváka skvělého fotbalu. V tomto duelu se každoročně rozhoduje nejen o tom, kdo bude vládnout Španělsku, jde hodně i o prestiž. Ostatně jako u nás, třeba v souboji pražských celků Sparty a Slavie.

Dostatek branek i ofenzivních akcí na obou stranách, rozhodně je na co se dívat!

Nenechte si proto slavné El Clasico ujít. Barceloně nebo Realu se nemusí třeba celý měsíc dařit, můžete si být, ale naprosto jisti, že tento zápas nikdo nevypustí a bude se bojovat až do posledního hvizdu rozhodčího. Tady se prostě chodí do soubojů naplno, zde nejde přímé kopy zkoušet jako na tréninku, tady se musí už proměňovat. Minimem je brilantní zákrok soupeřova brankáře, maximem krásná šibenice, po které celý Nou Camp křičí jméno vítěze…

Katalánci mají ve svých službách ofenzivní krále, ale to platí i pro Real, zkuste sázky na El Clasico živě

Na straně Barcelony se mohou do hry podívat třeba Gerard Piqué, Ivan Rakitič nebo Ousmane Dembelé. Připravení jsou i Paco Alcácer, Andrés Iniesta nebo hvězda z nejzářivějších – Lionel Messi. A co Real Madrid? V dresu Bílého baletu se mohou představit Marcelo, Sergio Ramos, Gareth Bale, Mateo Kovačič a Luka Modrič, zapomínat nesmíme ani na ofenzivní esa, Karima Benzemu nebo Cristiana Ronalda. Záplava elitních jmen světového fotbalu každý rok dvakrát, pokud se oba adepti všech titulů Španělska nesetkají třeba v domácím poháru. Sázky na El Clasico živě se vám dostanou pod kůži!

 

 

Napsat komentář