Přímý přenos Barcelona vs Real

Bitva mezi dvojicí španělských gigantů nabízí spoustu zajímavých chvilek a napětí na obou stranách. Snad ani nejde najít příklad ofenzivnější kopané, než právě duel mezi Barcelonou a Realem Madrid. Katalánci a Madridští se navíc dlouhodobě nesnášejí, je to dané i historicky – občanská válka totiž skončila z pohledu dějin relativně nedávno. I to dává zápasu zvláštní náboj, takže si nezapomeňte zapnout televizi a pohodlně se usadit do křesla!

Přímý přenos Barcelona vs. Real – prostě padne hodně branek?

Barcelona je letošním hegemonem, 83 bodů ve 33 zápasech je samozřejmě víc než zasloužené skóre, 83 vstřelených branek vypovídá o ofenzivní síle celku, který nečekaně skončil před branami semifinále Champions League na kopačkách AS Řím. Vypadá to, jako kdyby Katalánci římský klub podcenili a možná tomu tak skutečně bylo. Ale divte se jim, když v letošní sezoně LaLigy nepoznali hořkost porážky!  25 výher a jen devatenáct inkasovaných branek, to je lahodná statistika pro každého milovníka Barcy, že?

Přímý přenos Barcelona vs. Real je v této sezoně jednoznačná záležitost. Bohužel pro Bílý balet, svěřenci Zinedina Zidana se trápí, v lize jsou – prosím pěkně – až třetí! Nejhorší je ale odstup hned šestnácti bodů na katalánského soka, což rozhodně nepotěší vedení ani fanoušky, proslulé svou letitou náročností na svůj tým. Poslední vzájemné utkání rozhodly tři branky, San Bernabéu se ponořilo do smutku, osmdesát tisíc diváků přihlíželo zmaru ze strany Ronalda, Modriče nebo Ramose. Trefil se i největší protivník v boji o fotbalistu planety pro Cristiana Ronalda, slovutný Lionel Messi, což příznivce Realu Madrid nepotěší hned dvojnásob…

Bude tomu příští sezonu přeci jen jinak?

V Realu se schyluje k revoluci, své místo by mohl opustit i kouč Zidane, o jehož služby nakonec usiluje i „domovský“ Juventus, kde Zizou strávil podstatnou část kariéry. Sázení Barcelona vs. Real tak už v příští sezoně nemusí být jednoznačná záležitost a bude možná lepší vsadit si na autory branek než na skóre jako takové. Byla by to škoda, protože cílem je přeci zelený tiket, že? A nic se nevyrovná pocitu sázkaře, který uspěl ve všech bodech a získal zajímavou výhru. Přímý přenos můžete sledovat na některé ze sázkových společností… vyberte si tu, která nabízí přímý přenos zdarma!

Real Madrid má štědré majitele, kteří rádi investují do nejzářivějších hvězd. Po této sezoně nepochybně přijde zemětřesení, protože takový odstup na Barcelonu a až třetí místo za Atléticem Madrid by bylo prostě nepřijatelné. Během poslední letní pauzy přišli reálně jen dva hráči, posilami se stal Dani Ceballos z Realu Betis a Theo Hernández z konkurenčního Atlética Madrid. Cenovka něco přes 40 milionů eur za oba, to je na poměry Realu poměrně málo. Dá se předpokládat, že v příští sezoně bude nákupů víc! Přímý přenos je tu!

Napsat komentář